Administration

Du er altid velkommen til at kontakte os via
mail på: kontakt@vicuras.dk eller på telefon: +45 7060 2400

Vores åbningstider: Mandag-fredag fra 8.00-11.30 og igen fra 12.00-15.00

Find os i den gamle glødefabrik

Vicuras har til huse i flerbrugerhuset EDISON på Amager i København. Herfra servicerer og administrerer vi alle vores behandlingsordninger rundt på arbejdspladser i hele Danmark, ligesom vi herfra tager os godt af vores kollegaer, der er på arbejde rundt omkring på arbejdspladserne.

I EDISON har vi udsigt over Kløvermarkens grønne plæner i en gammel glødepærefabrik. Hop på cyklen og kom frem til os via den nye supercykelsti eller tag bilen og benyt en af de 215 parkeringspladser. Hvis du ikke er med transportmiddel, ligger Lergravsparken Metro en rask gåtur på 10 min. herfra.

Medarbejderne i Vicuras

Nedenfor kan du finde kontaktoplysninger på hver enkelt medarbejder i Vicuras administrationen.

Billede af en mandelig medarbejder fra Vicuras.
Jakob Ørnskov

Adm. Direktør (Founder)
Direkte: 7060 2400
Mobil: 2310 4442
Mail: jakob@vicuras.dk

Billede af en mandelig Vicuras medarbejder.
Martin Søborg

Salgsdirektør
Direkte: 7060 2400
Mobil: 2046 3560
Mail: martin@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Lillian Trajkovic Andersen

Kundedirektør
Direkte: 7370 7869
Mobil: 2929 5152
Mail: lillian@vicuras.dk

Billede af en mandelig medarbejder fra Vicuras.
Jonas Jannik Vestdam

HR Partner
Direkte: 7370 7864
Mail: jonas@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Christina Ferm

Teamleder for Arbejdsmiljø
Mail: christina@vicuras.dk

Billede af en mandelig medarbejder fra Vicuras.
Daniel Kejlberg

IT chef
Mail: daniel@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Louise Lunde Pedersen

Projektdirektør
Mail: louise.lunde@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Camilla Bøgelund Frederiksen

Driftskoordinator (Barsel)
Mail: camilla@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Amanda Behrensdorff Andersson

Driftskoordinator
Mail: amanda@vicuras.dk

IMG_3400
Matthias Vang Willumsen

Driftskoordinator
Mail: matthias@vicuras.dk

IMG_0409
Regin Jensen

Kvalitets- og Lageransvarlig
Mail: regin@vicuras.dk

clara 2
Clara Dihver

Ergoterapeut og arbejdsmiljøkonsulent
Mail: Clara@vicuras.dk

Billede af en mandelig medarbejder fra Vicuras.
Alexander Heide Madsen

Systemudvikler
Mail: alexander@vicuras.dk

Max-1
Max Heiberg Bestle

Systemudvikler
Mail: max@vicuras.dk

Mika-1
Mika Fleischer

Systemudvikler
Mail: mika@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras
Thea Marie Westh Rønnow

Kommunikationsassistent
Mail: thea@vicuras.dk

Billede af en mandelig medarbejder fra Vicuras
Amalie Gubi

HR og Rekrutterings Koordinator
Mail: amalie@vicuras.dk

Billede af en kvindelig medarbejder fra Vicuras.
Maja Faber Dam

Marketing- og Kundeassistent
Mail: maja@vicuras.dk

IMG_6257
Luna Jespersen

HR Studentermedhjælper
Mail: luna@vicuras.dk

IMG_6262
Asger Kraack Opland

Piccolo
Mail: kontakt@vicuras.dk

Billede af en hund.
Bertha

Kontorhund
Mail: kontakt@vicuras.dk

På udkig efter dygtige, fleksible og ansvarsbevidste massører, ergoterapeuter, fysioterapeuter og andre alternative behandlere over hele landet.

Vi er altid på udkig efter dygtige, fleksible og ansvarsbevidste massører, ergoterapeuter, fysioterapeuter og andre alternative behandlere over hele landet.

At være fleksibel, punktlig og pligtopfyldende er nøgleord hos Vicuras. På den måde sikrer vi den bedste arbejdsdag for både dig og vores mange kunder.

Hvis du er massør, ser vi gerne, at du har en relevant erfaring, samt at du er momsfritaget.

På udkig efter dygtige, fleksible og ansvarsbevidste massører, ergoterapeuter, fysioterapeuter og andre alternative behandlere over hele landet.

Vi er altid på udkig efter dygtige, fleksible og ansvarsbevidste massører, ergoterapeuter, fysioterapeuter og andre alternative behandlere over hele landet.

At være fleksibel, punktlig og pligtopfyldende er nøgleord hos Vicuras. På den måde sikrer vi den bedste arbejdsdag for både dig og vores mange kunder.

Hvis du er massør, ser vi gerne, at du har en relevant erfaring, samt at du er momsfritaget.