Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os via formularen, chatfunktionen, kontakt@vicuras.dk eller på telefon 3512 8126

Administration

Den administrative del af Vicuras har til huse på Christianshavn i København. Du kan finde kontaktoplysninger på hver enkelt herunder:

Jakob Ørnskov

Jakob Ørnskov

Adm. Direktør

35 128 126 / jakob@vicuras.dk

Louise Thomsen

Louise Thomsen

HR Chef

35 128 126 / louise@vicuras.dk

Dorte Hultberg

Dorte Hultberg

Office Manager

35 128 126 / dorte@vicuras.dk

Helene Marie Guise Wismann

Helene Marie Guise Wismann

Marketing & kommunikationsassistent

35 128 126 / helene@vicuras.dk

Vibeke Kolding Søndergaard

Vibeke Kolding Søndergaard

Arbejdsmiljøkonsulent

35 128 126 / vibeke@vicuras.dk

Louise Lunde Pedersen

Louise Lunde Pedersen

HR & Drifts Assistent

35 128 126 / llp@vicuras.dk

Bodil Fur

Bodil Fur

Kunder og Salg

35 128 126 / bodil@vicuras.dk

Camilla Olsen

Camilla Olsen

Kunder og Salg

35 128 126 / camilla@vicuras.dk