Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os via formularen, chatfunktionen, kontakt@vicuras.dk eller på telefon 3512 8126

Administration

Den administrative del af Vicuras har til huse på Christianshavn i København. Du kan finde kontaktoplysninger på hver enkelt herunder:

Jakob Ørnskov

Jakob Ørnskov

Direktør

2310 4442 / jakob@vicuras.dk

Kenny Louring

Kenny Louring

Sales & Marketing Manager

3512 8126 / kenny@vicuras.dk

Louise Thomsen

Louise Thomsen

HR & Drifts Manager

3512 8126 / louise@vicuras.dk

Dorte Hultberg

Dorte Hultberg

Office Manager

3512 8126 / dorte@vicuras.dk

Helene Marie Guise Wismann

Helene Marie Guise Wismann

Marketing & kommunikationsassistent

3512 8126 / helene@vicuras.dk

Vibeke Kolding Søndergaard

Vibeke Kolding Søndergaard

Arbejdsmiljøkonsulent

3512 8126 / vibeke@vicuras.dk

Louise Lunde Petersen

Louise Lunde Petersen

HR & Drifts Assistent

3512 8126 / llp@vicuras.dk