Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os via formularen, chatfunktionen, kontakt@vicuras.dk eller på telefon 70 60 24 00

Administration

Den administrative del af Vicuras har til huse på Christianshavn i København. Du kan finde kontaktoplysninger på hver enkelt herunder:

Jakob Ørnskov

Jakob Ørnskov

Administrerende Direktør

Direkte kontor: 7370 7861  Mobilnummer: 2310 4442  jakob@vicuras.dk

Louise Thomsen

Louise Thomsen

Underdirektør (HR, Drift & Administration)

Direkte kontor: 7370 7862 Mobilnummer: 2860 1602 louise@vicuras.dk

Susie Hansen

Susie Hansen

Office Manager

Direkte kontor: 7370 7863  susie@vicuras.dk

Karina Teilmann

Karina Teilmann

HR & Drifts Koordinator

Direkte kontor: 7370 7864  Mobilnummer: 3122 7400  karina@vicuras.dk

Louise Lunde Pedersen

Louise Lunde Pedersen

HR & Drifts Assistent

Direkte kontor: 7370 7865
llp@vicuras.dk

Helene Marie Guise Wismann

Helene Marie Guise Wismann

Marketing & kommunikationsassistent

Direkte kontor: 7370 7866
helene@vicuras.dk

Vibeke Kolding Søndergaard

Vibeke Kolding Søndergaard

Arbejdsmiljøkonsulent

Direkte kontor: 7370 7867
vibeke@vicuras.dk

Bodil Nygaard Fur

Bodil Nygaard Fur

Salg

Direkte kontor: 7060 2400
bodil@vicuras.dk

Lene Kragelund

Lene Kragelund

Salg

Direkte kontor: 7060 2400
lkr@vicuras.dk